فروردین, ۱۳۹۷ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

تلگرام سیاه – بررسی ویژگی ها و امکان هک کردن تلگرام

برنامه تلگرام به دلیل متن باز بودن ، دارای نسخه های غیر رسمی فراوانی می باشد. تلگرام سیاه یکی از انواع تلگرام های غیر رسمی می باشد که در این بخش قصد داریم نکاتی را درباره قابلیت های تلگرام سیاه – بررسی ویژگی ها و امکان هک کردن تلگرام با استفاده از تلگرام سیاه را بررسی کنیم.با سوییت تلگرام همراه باشید.

طبق تبلیغات غلطی که انجام شده است، بسیاری از افراد بر این باورند که تلگرام سیاه نوعی برنامه هک تلگرام محسوب می شود! در صورتی که چنین چیزی نبوده و این برنامه تنها یک نسخه دمو از تلگرام بوده و همچون سایر برنامه هایی که از API تلگرام استفاده می کنند،فقط امکان ارسال و دریافت پیام را داراست. با این وجود اگر همچنان خواهان برنامه ای برای نظارت و کنترل روی تلگرام افراد مختلف از راه دور هستید، می توانید از برنامه SFP که منحصرا برای کنترل افراد و نوجوانان در فضای مجازی طراحی شده است، استفاده نمایید که توانایی کنترل و نظارت روی تلگرام را نیز دارا می باشد.

تلگرام سیاه – بررسی ویژگی ها و امکان هک کردن تلگرام

هک با استفاده از تلگرام سیاه

بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها اینچنین تبلیغاتی ارائه می دهند که با تلگرام سیاه و یا دیگر نسخه های غیر رسمی تلگرام ، قادر خواهید بود بدون دسترسی به گوشی فرد مورد نظر، پیام های هر کسی را که می خواهید هک کنید! دقت کنید که تلگرام سیاه هم مانند بسیاری دیگر از نسخه های اصلی، مثل موبوگرام و تلگرام فارسی، صرفا یک نسخه از تلگرام اصلی می باشد و از روی پلتفرم آن نوشته شده است. پس این نرم افزارها به هیچ وجه بدون اجازه سرور اصلی قادر به استفاده از منابع و پایگاه داده اصلی نخواهند بود.

تلگرام سیاه – بررسی ویژگی ها و امکان هک کردن تلگرام

تنها گزینه ای که باقی می ماند، دسترسی به گوشی فرد هک شونده خواهد بود. با استفاده از این روش ها می توان با نصب نسخه ای دیگر از تلگرام، مثل همین تلگرام سیاه ، در تلفن همراه خودتان، از دو اکانت به طور همزمان استفاده نمایید. کافیست به جای شماره تلفن همراه خودتان در هر دو اکانت، در یکی از اکانت ها شماره تلفن همراه فرد مورد نظر را وارد کنید. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که پس از انجام این مورد، کد فعال سازی برای آن فرد ارسال می شود که با دسترسی داشتن به گوشی او، می توان به این کد نیز دسترسی داشت.


مطالب مرتبط :

برنامه هک تلگرام، واقعیت یا دروغ!

آموزش نحوه جلوگیری از هک تلگرام 


آیا تلگرام سیاه قادر به هک می باشد؟

تا آنجا که کارشناسان ما بررسی نموده اند، به جز همین موارد ذکر شده در بالا، مورد دیگری برای هک تلگرام موجود نمی باشد. پس گول تبلیغات خوش آب و رنگ را نخورید. البته باید به این مورد نیز اشاره داشت که برخی از این برنامه ها صرفا برای هک خود شما ساخته شده اند! یعنی با اینگونه تبلیغات ، سعی در ترغیب شما به استفاده از آن کرده تا پس از نصب شروع به دریافت اطلاعات خودتان نمایند. پس باید به این مورد توجه بسیاری کنید.

لازم به ذکر است که برنامه هایی هم طراحی شده اند که هدفشان هک نیست، بلکه هدف اصلیشان، کنترل و نظارت بر تلگرام و پیام ها و شبکه های اجتماعی می باشد. این برنامه ها نیز برای دسترسی به اطلاعات فرد مورد نظر، نیاز به تایید خود او و دسترسی به گوشی تلفن همراه او دارند. اکثر این برنامه ها برای نظارت بر رفتار فرزندان و اعضای خانواده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی طراحی شده اند که خطر هک و هک شدن را ندارند.

تلگرام سیاه – بررسی ویژگی ها و امکان هک کردن تلگرام

ویژگی های تلگرام سیاه

همانطور که اشاره شد، تلگرام سیاه هم مانند برنامه های دیگر تلگرامی، نظیر موبوگرام و تلگرام فارسی، یک نسخه مود شده از تلگرام اصلی می باشد و علاوه بر امکانات اصلی تلگرام، قادر است امکانات دیگری را نیز ارائه نماید. امکانات این برنامه عبارتند از :

  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • تم بسیار زیبا و خاص
  • نمایش افرادی که پروفایل را بازدید نموده اند
  • حالت روح
  • مخفی کردن وضعیت درحال تایپ
  • جاروبرقی
  • منشی و پاسخگویی خودکار
  • دسته بندی گروه ها و کانال ها و دوستان
  • فروارد پیشرفته
  • و …

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به تلگرام سیاه – بررسی ویژگی ها و امکان هک کردن تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *