دی, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

ساخت کانال تلگرام

در آخرین نسخه منتشر شده تلگرام قابلیت ساخت کانال تلگرام به برنامه اضافه شده است که با این قابلیت، شما می‌توانید مطالب خود را منتشر کنید و افرادی که عضو کانال تلگرام شما شده اند، مطالب شما را مشاهده کنند. امکان دیدن بازدید کنندگان از مطالب انتشار یافته شما در کانال تلگرام و همچنین اضافه کردن مدیر جدید به کانال تلگرام از جمله ویژگی‌های این قابلیت می‌باشد.

ساخت کانال تلگرام

برای ساخت کانال جدید در تلگرام ابتدا باید آخرین نسخه از برنامه تلگرام را دانلود کنید. برنامه تلگرام را اجرا کنید، از بین گزینه ها گزینه New Channel (کانال تلگرام) را انتخاب کنید و برای کانال تلگرام خود، نام و توضیحات مربوطه را وارد کنید.

ساخت کانال تلگرامساخت کانال تلگرام

در مرحله بعد شما باید نوع حساب خود را مشخص کنید که می‌خواهید کانال تلگرام شما به صورت عمومی باشد یا خصوصی که گزینه Public برای ساخت کانال تلگرام عمومی و Private برای ساخت یک کانال تلگرام خصوصی استفاده می‌شود. در آخر شما در صورتی که یک کانال تلگرام عمومی ایجاد کرده‌اید، باید برای کانال تلگرام خود یک آیدی مشخص کنید. آیدی کانال تلگرام را در قسمت Link وارد کنید. (آیدی کانال تلگرام نباید قبلاً توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد.)

ساخت کانال تلگرام

ملاحظه می‌کنید کانال تلگرام شما ساخته شده است و حال می‌توانید از لیست مخاطبین خود عضو برای کانال تلگرام خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید لینک کانال تلگرام خود را به اشتراک بزارید.

ساخت کانال تلگرام

اضافه کردن مدیر به کانال تلگرام

برای اضافه کرد ن یک مدیر به کانال تلگرام از بالای صفحه سمت راست سه نقطه را انتخاب کنید، سپس گزینه Channel info را انتخاب نموده و گزینه Administrators را انتخاب نمایید. و در آخر گزینه Add Administrator را انتخاب کنید. از لیست مخاطبین خود شخصی که می‌خواهید به عنوان مدیر در کانال تلگرام خود منتصب کنید را انتخاب کنید. برای ویرایش اطلاعات کانال تلگرام خود، بعد از ورود به قسمت Channel info سه نقطه بالای صفحه سمت را بزنید و سپس Edit را انتخاب کنید و مشخصات کانال تلگرام خود را ویرایش نمایید.

ساخت کانال تلگرام

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *