خرید ممبر پاپ اپ تلگرام (ممبر واقعی)

نکات مهم قبل از خرید ممبر پاپ اپ :

خرید ممبر پاپ اپ تلگرام (ممبر واقعی)آیا ممبر پاپ اپ تلگرام واقعی میباشند ؟ بله ممبر ها کاملا واقعی و به اختیار اضافه خواهند شد

ممبر پاپ آپ چیست ؟

در این روش هنگامی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود میباشند تلگرام آن ها باز شده و کانال شما به آن ها نمایش داده خواهد شد به مانند عکس زیر – البته با استفاده از سیستم و تلگرام دسکتاپ نیز قابل انجام میباشد.

photo ۲۰۱۷ ۰۷ ۲۴ ۱۳ ۱۱ ۱۵ 170x300 170x300 - خرید ممبر پاپ اپ تلگرام (ممبر واقعی)

این روش بازدید دارد ؟ در این روش هنگام انجام سفارش بازدید بسیار بالا میباشد (افراد زیادی کانال را مشاهده میکنند) پس از پایان ممبر گیری و برای پست های جدید بازدید بین ۲۰ تا ۴۰ درصد خواهد بود

این روش ریزش دارد ؟ بله ممبر های واقعی دارای قدرت تصمیم بوده و در صورتی که از مطالب کانال رضایت نداشته باشند خارج خواهند شد – ریزش بین ۱۰ الی ۶۰ درصد

زمان مورد نیاز برای انجام سفارش چقدر است ؟ زمان انجام سفارش ۱ الی ۲۴ ساعت خواهد بود – پس از شروع ممبرگیری و حین تکمیل سفارش نمیتوانید پست جدیدی در کانال قراردهید .

نکته : دوستان برای روش پاپ آپ باید لینک جوین کانال (لینک خصوصی کانال) خود را برای ما ارسال کنید – با آیدی و لینک عمومی انجام نمیشود.

خرید ممبر پاپ اپ تلگرام (ممبر واقعی)

مزایای خرید ممبر واقعی پاپ آپ تلگرام

یکی از بهترین روش های افزایش ممبر واقعی تلگرام خرید ممبر پاپ اپ می باشد.

که در این روش لینک جوین کانال شما به کارابران اپلیکیشن های اندرویدی یا ارسال شده و لینک جوین کانال شما برای ان ها اجرا شده و ان ها به اختیار میتواند با زدن دکمه اوکی یا کنسل به ختیار عضو کانال شما شده .

ممبر واقعی پاپ اپ تلگرام داری بازدید بسیار و قابل توجهی به هنگام تبلیغ بوده و بعد از به پابان رسید سفارش شما با توجه به میزان خرید ممبر پاپ اپ تلگرام داری بازدید خواهد بود

افزایش ممبر پاپ آپ دارای ریزش مناسبی بوده و باتوجه به موضوع کانال شما ونحوه مدریت شما بر کانال متفاوت خواهد بود به طور میانگین ممبر پاپ اپ ۱۰ الی ۵۰ درصد ریزش خواهد داشت .

افزایش ممبر پاپ آپ تلگرام برای همه کانال ها از جمله فروشگاهی و عمومی قابل استفاده بوده و با توجه به موضع کانال دارای ریزش متفاوت خواهد بود این نکته قابل ذکر است که اگر صاحبان فروشگاه های اینترنتی که دارای کانال تلگرام میباشند از ممبر پاپ اپ برای افزایش فروش خود استفاده میکنند اصلا به ان ها توصیه نمیشود به طور کلی نمیتوان گفت که با خرید ممبر تلگرام بتوانند به فروش قابل توجهی برسند و برای افزایش فروش خود میتوانن از روش افزایش ممبر جوین اختیاری یا تبلیغات گسترده تلگرام ویا تبلیغات نوتیفیکیشن استفاده کنند .

خرید ممبر پاپ اپ تلگرام (ممبر واقعی)

در صورتی که پلن مورد نظر شما در سایت موجود نبود یا نیاز به مشاوره داشتید کارشناسان ما ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما از طریق تلگرام یا تماس تلفنی میباشند :

۰۹۰۲۷۰۱۸۶۰۶

sweet_telegram@

  • مانند : https://t.me/joinchat/AAAAAEBACGyCHd۸Yjh۸jgA یا @test