فروردین, ۱۳۹۷ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

دانلود عکس و فیلم اینستاگرام با تلگرام (بدون نیاز به oginsta و +insta)

در صورت استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام حتما میدانید که دانلود کردن عکس ها و ویدیو های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران در اپلیکیشن اینستاگرام امکان پذیر نمی باشد و برای دانلود آن ها باید از برنامه های دانلودر یا اینستاگرام های غیررسمی استفاده کنید . اما با توجه به استفاده کاربران از مسنجر محبوب تلگرام دیگر نیازی به نصب برنامه های جانبی برای دانلود عکس و فیلم های اینستاگرام ندارید و با آموزش زیر میتوانید به راحتی آن ها را دانلود کنید. با ما همراه باشید.


آموزش دانلود عکس و فیلم اینستاگرام با تلگرام

برای شروع اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید و عکس یا فیلم مورد نظر خود را انتخاب کرده و ۳ نقطه بالای آن را انتخاب کنید

و از بین گزینه ها Copy Share URL را انتخاب کنیددانلود عکس و فیلم اینستاگرام با تلگرام (بدون نیاز به oginsta و +insta)

و بعد از مشاهده پیغام کپی شدن آدرس در کلیپبورد گوشی

برنامه تلگرام را انتخاب کنید و آدرس مورد نظر را برای خود بفرستید ( البته میتوانید آدرس را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید)دانلود عکس و فیلم اینستاگرام با تلگرام (بدون نیاز به oginsta و +insta)

برای چسباندن آدرس ، روی قسمت نوشتن پیام لمس کرده و گزینه Paste را انتخاب کنیددانلود عکس و فیلم اینستاگرام با تلگرام (بدون نیاز به oginsta و +insta)

بعد از چسباندن آدرس ، پست مورد نظر در اینستاگرام را مشاهده خواهید کرددانلود عکس و فیلم اینستاگرام با تلگرام (بدون نیاز به oginsta و +insta)

برای دانلود عکس یا ویدیو مورد نظر کافیست روی عکس یا فیلم بزنید و در صفحه باز شده ۳ نقطه را زده و گزینه Save to gallery را انتخاب کنید

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *