اردیبهشت, ۱۳۹۷ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای اندروید ، iOS

شاید شما هم پیش از این برای نصب و دانلود جدیدترین ورژن اینستاگرام به مشکل بر خورده و به دنبال یک منبع خوب برای انجام این کار و نصب جدیدترین آپدیت های این اپلیکیشن بوده باشید. ما در این مقاله قصد داریم منبعی به منظور نصب و دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای اندروید ، iOS و ویندوز فون ارائه کنیم. با سوییت تلگرام  همراه باشید.

چرا باید آخرین ورژن اینستاگرام را نصب کنیم؟

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “نصب و دانلود آخرین ورژن تلگرام برای اندروید ، iOS و ویندوز فون” منبعی را ارائه کردیم که در آن دائما لینک دانلود آخرین و جدیدترین نسخه تلگرام برای سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوز فون ارائه شده است. حال در این مقاله دقیقا همین کار برای اینستاگرام انجام خواهد شد. یعنی در این مقاله لینک دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای اندروید ، iOS و ویندوز موبایل را ارائه می‌کنیم.

اینستاگرام هم اکنون محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ما ایرانی ها است که توانسته برای بسیاری از افراد به منبع درآمد خوبی هم تبدیل شود. نصب بودن جدیدترین نسخه این برنامه روی گوشی شما منجر می‌شود تا بتوانید از تمام ویژگی های جدید آن بهره‌مند شده و امنیت اکانت و اطلاعات خود را هم افزایش دهید، چون مطمئنا با هر بار آپدیت اینستاگرام، رخنه های امنیتی پیشین آن حذف شده و ضریب امنیت اپلیکیشن هم افزایش می‌یابد.دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای اندروید ، iOS

بنابراین در ادامه این مطلب قصد داریم منبعی به منظور نصب و دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای اندروید ، iOS و ویندوز فون ارائه کنیم. برای آشنایی بیشتر با اینستاگرام توصیه می‌کنیم به صفحه “آموزش های اینستاگرام” ما سری بزنید و از مقالات این بخش استفاده نمایید.

نصب و دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای اندروید

دقیقا مثل تلگرام بخش اصلی کاربران اینستاگرام را هم افرادی تشکیل داده‌اند که از گوشی ها و تبلت های اندرویدی استفاده می‌کنند. این دسته از کاربران می‌توانند از گوگل پلی استور (Google Play Store) به منظور نصب و دانلود آخرین ورژن اینستاگرام استفاده به عمل آورند اما متاسفانه گاها به دلیل تحریم ها دانلود اینستاگرام از این منبع با دردسر همراه خواهد بود، بنابراین کافه بازار هم به عنوان یک منبع داخلی می‌تواند گزینه بسیار عالی به منظور دانلود آخرین ورژن اینستاگرام محسوب شود. بنابراین ما در ادامه لینک دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام اندروید از هر دو منبع مذکور را ارائه می‌کنیم.

دانلود و نصب جدیدترین ورژن اینستاگرام از گوگل پلی استور

دانلود و نصب آخرین ورژن اینستاگرام از کافه بازار

نصب و دانلود آخرین نسخه اینستاگرام برای iOS اپل

بخش دیگری از کاربران اینستاگرام را افرادی تشکیل داده‌اند که از آیفون ها، آیپد ها و آیپادهای اپل استفاده می‌کنند. این گجت ها از سیستم عامل اختصاصی اپل یعنی iOS بهره می‌برند، بنابراین کاربران آن ها باید نسخه آی او اسی اینستاگرام را دانلود و نصب نمایند. نصب و دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای iOS از طریق اپ استور (App Store) و همچنین مارکت های ایرانی مثل سیب اپ (SibApp) امکان‌پذیر است. با توجه به اینکه برای دانلود آخرین ورژن اینستاگرام از طریق اپ استور به اپل آیدی (Apple ID) معتبر نیاز خواهد بود، خیلی از کاربران دانلود اینستاگرام از سیب اپ را به اپ استور ترجیح می‌دهند. در ادامه لینک دانلود آخرین ورژن اینستاگرام iOS از هر دو منبع نام برده شده ارائه می‌گردد.

دانلود و نصب جدیدترین ورژن اینستاگرام از اپ استور

دانلود و نصب جدیدترین نسخه اینستاگرام از سیب اپ

نصب و دانلود آخرین ورژن اینستاگرام برای ویندوز فون

سر آخر نوبت به آن دسته از افرادی می‌رسد که از ویندوز موبایل استفاده می‌کنند. این دسته از کاربران باید نسخه منطبق با ویندوز فون اپلیکیشن اینستاگرام را دانلود کنید. بدین منظور می‌توان از منابع مختلفی استفاده کرد، اما توصیه ما این است که از منبع رسمی مایکروسافت یعنی مایکروسافت استور (Microsoft Store) به منظور دانلود جدیدترین ورژن اینستاگرام استفاده کنید. برای دانلود از طریق این منبع فقط به یک اکانت مایکروسافت نیاز دارید که به صورت رایگان قابل ساختن است.

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام از مایکروسافت استور

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *