بهمن, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

برنامه هک تلگرام، واقعیت یا دروغ!

همه روزه در جامعه ما پدیده‌های تازه و البته متفاوتی ظهور می‌کنند که گاهی ممکن است مورد استقبال عموم جامعه قرار گیرند گاهی هم نه. اما وقتی به حوزه فناوری پا می‌گذاریم می‌بینیم که اکثر پدیده‌های نو ظهور در این زمینه، علاقمندان زیادی دارند و گاهی هم ممکن است به یک “تب” در جامعه مبدل شوند. یکی از همین تب‌ها که در روزهای اخیر با آن مواجه هستیم تب هک کردن تلگرام یا بالاتر از آن هک کردن کل گوشی شخص یا اشخاص دیگر است.در این مقاله ( برنامه هک تلگرام، واقعیت یا دروغ! ) با سوییت تلگرام همراه باشید.

طبق بررسی تماس‌هایی که شما شهروندان گرامی در طی یک ماه اخیر با سوییت تلگرام داشتید و همچنین بررسی وبسایت‌های تخصصی در زمینه تلگرام، بر این باور شدیم که بعد از تب نرم افزار محبوب تلگرام اینبار ” تب” هک کردن تلگرام در حال همه گیر شدن می‌باشد که البته امید داریم که این پدیده به تب همه گیر در جامعه‌مان تبدیل نگردد.

برنامه هک تلگرام، واقعیت یا دروغ!

برنامه تلگرام

قبل از هر چیز یک توضیح در مورد برنامه تلگرام: این اصطلاح که در مورد تلگرام به “هک” معروف شده در واقع یک فریب و سوء استفاده از عدم آگاهی بعضی از افراد برای ورود به حساب کاربریشان است و هیچ ربطی به هک و هک کردن و نوشتن کدهای پیچیده و داشتن مهارت‌های بسیار در این زمینه ندارد.

بر طبق گفته سایت تلگرام، برای هر شخصی که بتواند کد این نرم افزار قدرتمند را بشکند و وارد سرورهای عظیم و امنیتی این شرکت شوند مبلغ ۲۰۰۰۰۰ دلار به عنوان جایزه تعیین شده که از آگوست ۲۰۱۳ (مرداد ۱۳۹۲) که اولین نسخه تلگرام راهی مارکت شد تا به امروز، هیچ هکر واقعی نتوانسته این جایزه را بدست بیاورد. روش کار هم به این صورت است که شخصی به نام “پل” با شماره تلگرام +۷۹۱۱۲۳۱۷۳۸۳ به شخصی به نام “نیک” با شماره تلگرام +۷۹۲۱۸۹۴۴۷۲۵ هر روز یک پیغام حاوی یک آدرس ایمیل محرمانه می‌فرستد. تنها کاری که هکر برای دریافت مبلغ جایزه باید انجام دهد این است که به آن آدرس یک ایمیل ارسال کند!

پیش از این، سوییت تلگرام در مورد جلوگیری از هک تلگرام مطلبی گذاشته بود که با استقبال شما خوانندگان عزیز نیز مواجه شد. اما در این مطلب ( برنامه هک تلگرام، واقعیت یا دروغ! ) ما می خواهیم در مورد “هک کردن” و نه هک شدن با شما سخن بگوییم. هک کردنی که گاه ممکن است با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی و انسانی همراه باشد.

متاسفانه این روزها شاهد وبسایت هایی هستیم که با بهانه‌های متفاوت مثل نگهداری از سالمندان یا مراقبت از فرزندان، اقدام به تبلیغ فراوان و فروش نرم افزارهای هک تلگرام و در برخی موارد نرم افزارهای ردیاب یا Setting می‌نمایند و از آن تاسف بار تر اینکه اتفاقاً بازار بسیار گرم و پر رونقی هم دارند و برخی از هم میهنان عزیزمان هم، به سویشان دست لبیک دراز کرده و به این کلاهبرداری ها میدان رشد و شکل گیری ( برنامه هک تلگرام، واقعیت یا دروغ! ) می‌دهند.

نکات مهم

sweettelegram ضمن ردّ کارآیی تمامی این نرم افزارها و صحّه بر فریب بودنشان نکاتی را تنها محض یادآوری خدمت شما عزیزان عرض می‌نماید:

نرم افزارهایی که در این زمینه ارایه می‌شود به سه صورت می‌باشد:

  • – اول نرم افزارهایی با دسترسی مستقیم هستند که باید گوشی قربانی در اختیار شخص باشد تا بتواند این نرم افزار را بر روی آن نصب کند. به این نوع نرم افزارها کی‌لاگر Keylogger می‌گویند که به صورت گسترده و بطور رایگان در اینترنت موجود است. کی‌لاگر به نرم‌افزارهایی گفته می‌شود که کلیدهای فشرده ‌شده بر روی صفحه کلید را ذخیره می‌کنند، به صورتی که می‌توان از آن، اطلاعات تایپ شدهٔ کاربران از قبیل رمزهای عبور آن‌ها را سرقت کرد. که البته این اطلاعات به اضافه اطلاعات شخصی شما که یک نسخه از این نرم افزار را روی گوشی خود نصب کرده اید، علاوه بر اینکه به دست شما می رسد به دست فروشنده نرم افزار هم خواهد رسید.
  • – دسته دوم نرم افزارهایی هستند که به ادعای فروشندگانشان احتیاجی به دسترسی به گوشی طرف مقابل نیست و با باز کردن پورت ۱۴۴۸ و از کار انداختن فایروال و آنتی ویروس و فشردن کلید Let’s Go قادر است وارد اکانت تلگرام شخص قربانی شود که همینجا این هشدار را می دهیم که با انجام این اعمال شما در واقع خود یه یک قربانی تبدیل می شوید و تمام اطلاعات کامپیوتر شخصیتان در اختیار فروشنده قرار می گیرد و در عمل هیچ تلگرامی هک نمی شود که اگر چنین بود خود فروشنده جایزه ۰۰۰‚۲۰۰ دلاری را از آن خود کرده بود.
  • – دسته سوم هم  نرم افزارهای ردیاب هستند که آنها هم باید بر روی گوشی قربانی نصب شود تا محل قرار گیری قربانی را نمایش دهد. اما با این اشکال که محدوده حداقل ۵۰۰ متری را به شما نمایش می دهد. در واقع موقعیت BTS یا همان آنتن اوپراتوری که در آن محل قرار دارد را نشان می دهد.

درنتیجه:

وجود این نوع برنامه ها مخصوصا برنامه هک تلگرام و خبر اینکه می توان شخص دیگری را “کنترل” کرد بدون آنکه خودش خبردار شود، برای جامعه و از آن مهمتر برای استحکام بنیان خانواده بسیار مضر است و چه بسا حسّ بی اعتمادی جایگزین اعتماد به عزیزانمان می شود و دردناک تر اینکه برخی از ما متاسفانه به این گونه نابهنجاری ها در جامعه دامن می زنیم و با خرید این برنامه ها، که تنها فکر ما را درگیر مسائل پوچ می کند و هیچ سود دیگری برایمان ندارد، به این سوداگران مجال رشد و ارائه نرم افزارهای فریبکارانه تر می دهیم ( برنامه هک تلگرام، واقعیت یا دروغ! ).

همانطور که در مطلب آموزش نحوه جلوگیری از هک تلگرام عنوان شد، از شما عزیزان می‌خواهیم که در صورت مشاهده این موارد، به پلیس فتا گزارش دهید تا از تمامی دست اندر کاران تولید، تبلیغ و فروش این نوع محصولات، با طرح شکایت حتی بصورت شفاهی، این خوان گسترانیده شده توسط بیفکران برچیده شود.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *