اسفند, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

تلگرام غیررسمی ( نورگرام )

باید بگوییم پیام رسان تلگرام اکنون به یکی از بهترین و پر طرفدارترین پیام رسان های بازار تبدیل شده. یک مسنجر سریع، ایمن و رایگان که خیل عظیمی از مخاطبین را در مدت زمانی کوتاه به خود جذب کرد.ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با تلگرام غیررسمی ( نورگرام ) آشنا کنیم.با سوییت تلگرام همراه باشید.

توسعه دهندگان فراوانی نیز با استفاده از این بازار گسترده دست به طراحی و ساخت و گسترش نسخه اصلی تلگرام زدند و هرکدام نیز امکانات متنوعی را برای کابران خود در نظر گرفته اند.

امروز نیز قصد داریم تا نسخه ای دیگر از خانواده تلگرام غیر رسمی ( نورگرام ) را به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم. “نورگرام ، تلگرامی به سرعت نور” همراه اول خبر باشید در معرفی و نقد وبررسی این اپلیکیشن محبوب.

تلگرام غیررسمی ( نورگرام )

رابط کاربری:

در نسخه های تلگرام غیررسمی ( نورگرام ) توسعه دهندگان تلاش کرده اند به این ظاهر درهم و برهم سر و سامانی بدهند. در راستای این موضوع گفتگوهای مختلف به تفکیک موضوع در زبانه های مجزا قرار داده شدند و رابط کاربری متفاوت تری را به معرض نمایش گذاشتند.

اپلیکیشن نورگرام در ظاهر تفاوت چندانی با نسخه های دیگر تلگرام ندارد. تفکیک گفتگوها در زبانه های مجزا یک ایده بسیار کاربردی برای مدیریت بهتر چت ها است که نورگرام هم از این ویژگی برخوردار است.

دسترسی های سریع و آسان و فراوان به بخش های مختلف و امکانات بی شمار این اپلیکیشن بسیار خوب بوده و کار را حتی برای کابران مبتدی نیز آسان کرده است.

بخش بندی چت ها همانطور که اشاره شد تقریبا طبق روال تمام نسخه های هم رده بوده اما با جدا کردن ریز تر گروه ها و سوپرگروه ها و همچنین روبات ها و غیره کاربری آسان تری را در اختیار مخاطب قرار خواهد داد.

در ادامه:

وضعیت هر مخاطب با دایره های رنگی بر روی عکس پروفایل مشخص می شود. زمانی که دایره به رنگ سبز باشد به این معنا است که مخاطب مربوطه آنلاین است. زمانی که مخاطب آفلاین باشد رنگ دایره مشکی می شود. اگر کسی وضعیت آنلاین بودن خود را بسته باشد یا مدتی طولانی از آخرین زمان آنلاین بودن او می گذرد این دایره به رنگ زرد در می آید. رنگ قرمز هم مخصوص حساب های کاربری حذف شده است.

با استفاده از قابلیت روح شما می توانید در هنگام آنلاین بودن خود را پنهان نمایید و کسانی که آنلاین هستند را مشاهده نمایید.

در واقع به هر تغییری که به زیباتر شدن محیط تلگرام کمک می کند در این نسخه غیررسمی دسترسی دارید.

کاربرد:

اپلیکیشن نورگرام یکی از نسخه های تلگرام غیررسمی ( نورگرام ) است که امکانات خارق العاده ای به کاربران ارائه می دهد. امکاناتی از قبیل حالت روح، اشتراک سریع، فوروارد بدون نقل قول، تغییر فونت، مدیریت وضعیت مخاطبین ، جاروبرقی تلگرام و … . نت گرام مانند تمام نسخه های غیر رسمی گفتگوهای مختلف اعم از گروه ها، ربات ها، کانال ها و … را تفکیک می کند تا مدیریت بهتری روی آن ها داشته باشید.

با استفاده از آی دی یاب پیشرفته می توانید به جستجوی نام کاربری مورد نظر خود پرداخته و افراد، کانال ها و ربات ها را به راحتی پیدا کنید.

با استفاده از فروارد بدون نقل قول می توانید پیام های مورد نظرتان را بدون نمایش نام فرستنده برای دیگران فرواردکنید.

و از امکانات جانبی و تکمیلی این بخش می توان به امکان ویرایش متن های ارسالی ویدیو و عکس ها هنگام فروارد اشاره کرد.

جاروبرقی و منشی نیز از قابلیت های بسیار مناسب و جذاب نورگرام می باشد

شما این امکان را دارید تا با انتخاب گزینه تغییرات مخاطبین از آخرین وضعیت پروفایل مخاطبان و دوستان خود باخبر شوید

مخاطبین آنلاین نیز از بخش های محبوب نورگرام بوده زیرا میتوانید مخاطبین آنلاین لیست چت های خود را ببینید و با آن ها به گفت گو بپردازید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *