دی, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام

اگر خودرو دارید و تمایل دارید که سریعا به اطلاعاتی مثل خلافی خودرو، نمره منفی گواهینامه خود و غیره دسترسی پیدا کنید، ربات خدمات خودرو تلگرام به بهترین شکل ممکن این امکان را فراهم خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم به معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام

ربات هایی که برای تلگرام منتشر شده‌اند بسیار متنوع و گسترده هستند. هر یک از این ربات ها در زمینه های خاصی فعالیت دارند. اما ربات خدمات خودرو تلگرام که توسط گروه نرم افزاری چکاد توسعه داده شده می‌تواند یکی از کاربردی ترین ربات های تلگرام به شمار آید. از طریق این ربات شما می‌توانید به اطلاعاتی مثل خلافی خودرو، نمره منفی گواهینامه و غیره دسترسی یابید و حتی قابلیت پرداخت از طریق موبایل آن ها را داشته باشید.

در ادامه این مقاله قصد داریم به شکل دقیق‌تری به معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام بپردازیم.

آموزش کار با ربات خدمات خودرو تلگرام

گام اول

برای شروع استفاده از ربات خدمات خودرو تلگرام ابتدا بر روی این قسمت کلیک کنید و اجازه دهید تا دستور اجرای ربات از طریق اپلیکیشن تلگرام صادر شود. همچنین می‌توانید به برنامه تلگرام مراجعه کنید و عبارت @Car_Services_Bot را در فیلد جستجوی تلگرام خود سرچ و به ربات خدمات خودرو تلگرام دسترسی پیدا کنید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

بعد از انتخاب ربات، شاهد اجرا شدن آن در برنامه تلگرام خواهید بود و صفحه‌ای شبیه به عکس فوق و سمت چپ پیش رویتان قرار می‌گیرد. برای شروع کار باید گزینه START را از بخش زیرین صفحه لمس کنید. مشاهده خواهید کرد که قابلیت های اصلی ربات خدمات خودرو تلگرام نمایان می‌شود. تصور کنید قصد داریم خلافی خودروی خود را بیابیم. برای انجام این کار کافیست که گزینه “استعلام خلافی ماشین” را لمس کنید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

گام دوم

مشاهده خواهید کرد که عکس و پیغام راهنمایی نمایان می‌شود. ربات خدمات خودرو تلگرام فقط ۲ بار به شما امکان استعلام خلافی به صورت رایگان را می‌دهد. برای استعلام خلافی خودروی خود باید کد ۸ رقمی زیر بارکد کارت ماشین خود را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد هشت رقمی زیر بارکد کارت ماشین باید برای تایید هویت خود حروفی که در عکس نمایش داده می‌شود را وارد و ارسال کنید. همانطور که خود ربات اشاره داشته، بزرگ و کوچک بودن حروف در این مراحل اهمتی ندارد.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

بعد از وارد کردن و ارسال کد تایید، لیست خلافی های شما نمایش داده می‌شوند. جالب است بدانید که ربات خدمات خودرو تلگرام تمام خلافی های شما را به صورت تک تک همراه با جزئیات نشان خواهد داد. برای پرداخت خلافی ها از طریق ربات خدمات خودرو تلگرام کافیست که گزینه “افزودن به لیست پرداخت” موجود در کنار هر یک از خلافی های مورد نظرتان را انتخاب و سپس با لمس گزینه “پرداخت قبوض انتخاب شده” نسبت به پرداخت خلافی های خود از طریق موبایل و کارت عابرتان اقدام کنید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

استعلام نمره منفی گواهینامه

برای استعلام نمره منفی گواهینامه هم در صفحه اصلی ربات خدمات خودرو تلگرام باید گزینه “استعلام نمره منفی گواهینامه” را لمس کنید و سپس شماره گواهینامه خود را وارد و برای ربات ارسال کنید. سپس حروف تایید را وارد و ارسال کنید. مشاهده خواهید کرد که آمار کد منفی گواهینامه شما نمایش داده می‌شود. اگر نمره منفی نداشته باشید با پیغام ” هیچ نمره منفی برای گواهینامه شما ثبت نشده” رو به رو می‌شوید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

استعلام قیمت بیمه شخصی ثالث خودروهای مختلف

ربات خدمات خودرو تلگرام امکان استعلام قیمت بیمه شخصی ثالث خودروهای مختلف را هم ارائه کرده است. بدین منظور از بین گزینه های اصلی ربات باید گزینه “استعلام بیمه شخص ثالث” را انتخاب کنید. سپس می‌بایست نوع و مدل خودروی مورد نظرتان را مشخص کنید. سپس از شما خواسته می‌شود تا سال تولید خودرو را به صورت شمسی یا میلادی وارد نمایید. سپس باید مشخص کنید که از بن های بیمه خود چه تعدادی را مصرف کرده‌اید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

در مرحله بعد باید سابقه عدم خسارت خود را وارد کنید. تاریخ انقضای بیمه را هم باید مشخص کنید. در نهایت مشاهده خواهید کرد که لیستی از بیمه های مختلف قابل استفاده توسط شما با قیمت های مرتبط با هر یک نمایش داده می‌شوند. علاوه بر مسائل فوق، ربات خدمات خودرو تلگرام امکان نمایش وضعیت آب و هوا در شهرهای کشور و نمایش وضعیت ترافیکی جاده ها را هم دارد. بدین منظور باید گزینه “در جاده ها” را از لیست گزینه های اصلی ربات خدمات خودرو تلگرام انتخاب کنید و سایر اقدامات مورد نیاز را طی نمایید.

معرفی ربات خدمات خودرو تلگرام ؛ استعلام خلافی

بنابراین به صورت کلی ربات خدمات خودرو تلگرام یک ربات بسیار کاربردی است که دارندگان خودرو حتما باید آن را در گوشی خود و برنامه تلگرام به همراه داشته باشند. این ربات به سادگی و بدون نیاز به انجام کارهای پیچیده قابلیت های مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهد که برخی از مهم ترین آن ها را در این مقاله شرح دادیم.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *