دی, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

آموزش غیر فعال کردن پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام

تلگرام این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا دانلود پخش خودکار ویدیو مسیج (Video Message) را غیر فعال کنید. بدین صورت هر بار باید با لمس ویدیو مسیج دستور دانلود و پخش آن را بدهید. در این مقاله قصد داریم به آموزش غیر فعال کردن پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام

تلگرام به تازگی در نسخه ۴٫۰ مسنجر محبوب خود قابلیتی تحت عنوان ویدیو مسیج (Video Message) را ارائه کرده است. به موجب این قابلیت شما می‌توانید مانند ارسال ویس (Voice) نسبت به ارسال پیام های ویدیویی کوتاه و نهایتا ۶۰ ثانیه‌ای اقدام کنید.

تنظیمات پیش فرض تلگرام به گونه‌ای اعمال شده‌اند که ویدیو مسیج ها به طور خودکار در آن دانلود و پخش می‌شوند، اما خوشبختانه این امکان وجود دارد که کاربران این عمل را متوقف کنند. در این مقاله قصد داریم به آموزش غیر فعال کردن پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام بپردازیم.

نحوه غیر فعال کردن دانلود و پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام

اگر تمایل دارید که از دانلود و پخش خودکار ویدیو مسیج های (Video Messages) تلگرام ممانعت به عمل آورید، کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.

آموزش غیر فعال کردن پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام

•گزینه Data and Storage را انتخاب نمایید.

آموزش غیر فعال کردن پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام

  • از قسمت با عنوان Automatic media download شرایط مد نظرتان را انتخاب کنید. اگر تمایل دارید که از دانلود خودکار ویدیو مسیج در حالت استفاده از اینترنت وای فای جلوگیری شود، باید گزینه When connected on Wi-Fi را انتخاب کنید و اگر تمایل دارید تا از دانلود و پخش خودکار ویدیو مسیج در حالت موبایل دیتا ممانعت به عمل آورید، گزینه When using mobile data را انتخاب کنید.
  • به محض لمس گزینه یا حالت مد نظرتان، یک منوی کشویی در زیر صفحه ایجاد می‌شود. در این قسمت تیک گزینه Video/Video Messages را بردارید.

آموزش غیر فعال کردن پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام

  • گزینه Save را از زیر صفحه لمس کنید.

به همین سادگی قابلیت کردن دانلود و پخش خودکار ویدیو مسیج در تلگرام غیر فعال می‌شود.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *