اردیبهشت, ۱۳۹۷ بدون نظر خرید ممبر تلگرام

آموزش فوروارد کردن یک پیام به چندین نفر در تلگرام

این روزها تلگرام به حدی در میان مردم معروف شده که به راحتی می‌توان آن را یکی از ابزارهای مهم ارتباطی معرفی نمود. این پیام‌رسان روزبه‌روز با معرفی ویژگی‌های جدید محبوبیتش را در میان کاربران افزایش می‌دهد و بدین ترتیب کار را برای سایر برنامه‌های موجود در این زمینه، سخت‌تر می‌کند.ما در این مقاله قصد داریم به آموزش فوروارد کردن یک پیام به چندین نفر در تلگرام بپردازیم. با سوییت تلگرام همراه باشید.

چندی پیش تلگرام آپدیت جدیدی را برای اپلیکیشنش منتشر کرد که قابلیت‌های جذابی را به آن افزوده است.

یکی از این ویژگی‌های کاربردی جدید مربوط به فوروارد پیام‌‌های مختلف به کاربران است. تا پیش از این آپدیت، کاربران قادر به فوروارد کردن یک پیام مشخص به چند مخاطب نبودند و باید یکی یکی دریافت‌کننده پیام را برای فوروارد پیام انتخاب می‌کردند.

اما در آخرین آپدیت، این قابلیت افزوده شده تا بتوانید یک پیام خاص را به‌طور مشخص برای چندین نفر به‌طور همزمان ارسال کنید.

یکی از ویژگی‌های جالب و کاربرپسند تلگرام مربوط به فوروارد کردن پیام به چندین نفر می‌شود. در این مقاله قصد داریم که در مورد آموزش فوروارد کردن یک پیام به چندین نفر در تلگرام کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.

برای انجام این کار، یعنی فوروارد یک پیام به چند نفر به‌طور هم زمان، مراحل زیر را به‌ترتیب طی کنید:

  • برنامه تلگرام را به‌ آخرین نسخه موجود آپدیت کنید.
  • وارد صفحه مربوط به چت مورد نظر شوید و انگشت خود را روی چت نگه‌دارید.
  • با نمایان شدن نوار جدید در بالا، بر روی فلشی که سمت راست را نشان می‌دهد، کلیک کنید.

آموزش فوروارد کردن یک پیام به چندین نفر در تلگرام

  • در صفحه باز شده باید فرد و یا افرادی را که می‌خواهید پیام را برایش ارسال کنید، مشخص کنید. در این بخش با نگه‌داشتن انگشت بر روی چت هر شخص یک علامت سبز رنگ نمایان می‌شود که نشان‌دهنده افراد گیرنده پیام فوروارد شده شما خواهد بود.

آموزش فوروارد کردن یک پیام به چندین نفر در تلگرام

  • در آخر بر روی بر روی دکمه ارسال کلیک کنید تا پیام مورد نظر شما به اشخاص انتخاب شده، فوروارد شود.

آموزش فوروارد کردن یک پیام به چندین نفر در تلگرام

هنگام فوروارد پیام‌ها به اشخاص مختلف در یک‌ زمان در کنار دکمه ارسال، محلی برای نوشتن متن موجود بوده که همراه با پیام‌های فوروارد شده از طرف شما برای اشخاص مورد نظر ارسال می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش فوروارد کردن یک پیام به چندین نفر در تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این مطالب نیز به شما پیشنهاد میشود:

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *