اسفند, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

شما می‌توانید در صورت تمایل لیست گروه های مشترک خود و سایر کاربران تلگرام را مشاهده کنید. منظور از گروه های مشترک، آن دسته از گروه هایی است که هم شما و هم کاربر مد نظر در آن عضو هستید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران بپردازیم. با سوییت تلگرام همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

تلگرام این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا ضمن مراجعه به صفحه اطلاعات هر کاربر دیگر این مسنجر به لیست گروه های مشترک خود با وی دسترسی پیدا کنید. گروه های مشترک تلگرام در واقع گروه هایی هستند که هم شما و هم کاربری که صفحه اطلاعات وی را بررسی می‌کنید در آن عضو هستید.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.

نحوه مشاهده گروه های مشترک تلگرام

اگر بنا به هر دلیل قصد دارید تا به لیست گروه های مشترک خود و یک کاربر دیگر در تلگرام دسترسی پیدا کنید، کافیست به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • با لمس آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه به منوی اصلی تلگرام مراجعه کنید.

آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

  • گزینه Contacts را انتخاب کنید.

آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

  • مخاطب یا کاربر مد نظرتان را انتخاب کنید تا پنجره گفتگوی شما با وی نمایان شود.
  • نام وی را از منوی فوقانی صفحه انتخاب کنید تا به صفحه اطلاعات آن کاربر هدایت شوید.
  • اگر در این صفحه گزینه‌ای با عنوان Groups in Common مشاهده کردید، کاربر مد نظر حداقل در یکی از گروه هایی که شما عضو هستید، عضویت دارد. اما اگر این گزینه را مشاهده نکنید، به آن معناست که گروه مشترکی با آن کاربر ندارید. پس اگر گزینه Groups in Common را مشاهده کردید، آن را لمس کنید تا لیست گروه های مشترک تلگرام نمایان شود.

آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران

اگر فرد ناشناسی از طریق تلگرام برایتان پیام ارسال کرده باشد یا بنا به هر دلیل آن فرد در لیست مخاطبین شما وجود نداشته باشد هم قادر به مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود با وی خواهید بود. بدین منظور در این شرایط مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • به پنجره گفتگوی خود با مخاطب مد نظر بروید.
  • نام وی را از منوی فوقانی صفحه انتخاب کنید تا به صفحه اطلاعات آن کاربر هدایت شوید.
  • گزینه Groups in Common را انتخاب کنید تا لیست گروه های مشترک نمایش داده شود. بدیعی است که اگر این گزینه را در صفحه اطلاعات کاربر مد نظر نیافتید، گروه مشترکی با وی ندارید.

پس به همین سادگی قادر به بررسی و مشاهده لیست گروه هایی که شما و سایر کاربران تلگرام به طور همزمان در آن‌ها عضو هستید خواهید بود

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش مشاهده گروه های مشترک تلگرام خود و سایر کاربران پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *