دی, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

آموزش بدست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام

 

آموزش بدست آوردن لینک جوین کانال

هر کانال تلگرامی در واقع یک شناسه عددی همیشه‌ ثابت هستند. به عبارت دیگر، شما هر زمان که بخواهید می‌توانید کانال را عمومی کنید و هر زمان خواستید، خصوصی کنید، بدون اینکه گروه شما، مطالب یا اعضایش، دستخوش تغییری شوند.لذا راه‌حل به دست آوردن لینک join یک کانال عمومی است است که کانال را خصوصی کنید و سپس لینک join را کپی کرده و دوباره عمومی کنید. به همین سادگی!در این مقاله قصد داریم به آموزش بدست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام بپردازیم.

در ادامه راهنمای تصویری این کار را مشاهده می‌کنید:

۱. به صفحه مشخصات کانال رفته و از منوی بالا، گزینه edit را انتخاب نمایید:

آموزش بدست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام

۲. شناسه کانال عمومی خود را پاک کنید و سپس روی علامت تائید مطابق شکل زیر عمل کنید:

آموزش بدست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام

۳. بعد از انجام گام قبلی، شما به صفحه مشخصات کانال برمی‌گردید و مشاهده می‌کنید که کانال شما خصوصی (private) شده است. حال روی Members (اعضاء) کلیک کنید:

آموزش بدست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام

۴. در صفحه اعضاء، روی لینک Invite via Link کلیک نمایید:

آموزش بدست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام

۵. پس از انجام مراحل قبل، شما لینک join کانال‌تان که موقتا آن را خصوصی کرده‌اید را مشاهده می‌کنید. روی گزینه Copy Link کلیک کنید تا این لینک به حافظه دستگاه شما کپی شود:

آموزش بدست آوردن لینک خصوصی کانال تلگرام

۶. به صفحه مشخصات اصلی کانال خود برگردید (تصویر اول) و گزینه edit را از منوی بالای سمت راست انتخاب کنید و شناسه کانال عمومی خود را (که در گام دوم پاک کرده بودید) مجددا تایپ نمایید.

همانطور که می‌بینید، کار بسیار ساده بود. حال کافی است لینکی که در حافظه کپی شده را در کانال یا سایت‌تان درج کنید یا آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و …

نکته:

نکته ۱: توجه کنید که وقتی شما در گام دوم، شناسه عمومی کانال‌تان را حذف کردید، در همان لحظه آن شناسه آزاد می‌شود و هر شخص دیگری می‌تواند آن را تصاحب کند. لذا مراحل فوق را سریع انجام دهید.

نکته ۲: همانطور که گفته شد، هر کانال تلگرام یک شناسه ثابت عددی دارد که همیشه ثابت است. لذا با عمومی/خصوصی کردن کانال، اعضاء و مطالب پیشین کانال همگی محفوظ خواهد ماند.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *