فروردین, ۱۳۹۷ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

ساخت ویدیوی زنده در استوری اینستاگرام (پخش ویدیوی زنده)

سرانجام قابلیت Live Stories اینستاگرام برای کاربران ایرانی نیز فعال و قابل استفاده شد . برای استفاده از این قابلیت جذاب کافیست اینستاگرام خود را به نسخه ی ۱۰.۵.۱ بروزرسانی کنید . با توجه به استقبال کاربران از استوری و قابلیت های آن پیش بینی میکنیم که قابلیت ویدیوی زنده نیز مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گیرد . با استفاده از این قابلیت میتوانید ویدیوی خود را به صورت کاملا زنده با دوستان و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید . برای آشنایی و آموزش استفاده ساخت ویدیوی زنده در استوری اینستاگرام (پخش ویدیوی زنده) با ما همراه باشید.


آماده سازی برای ساخت ویدیو زنده

مراحل زیر را دنبال کنید :

  • ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را اجرا کنید و وارد بخش استوری شوید (برای اینکار میتوانید در صفحه ی ورود دست خود را از سمت چپ به راست بکشید و یا آیکن استوری را انتخاب کنید)
  • سپس بخش Live را انتخاب کنید و با انتخاب گزینه ی Start Live video به ضبط ویدیو بپردازید

نکته : بعد از انتخاب گزینه ی Start Live video ابتدا کیفیت اینترنت سنجیده خواهد شد و در صورت پایدار بودن اجازه ی ضبط صادر خواهد شد.ساخت ویدیوی زنده در استوری اینستاگرام (پخش ویدیوی زنده)

  • بعد از مشاهده پیغام You are now live ضبط ویدیوی زنده شروع خواهد شد .
  • در این مرحله علاوه بر پخش به صورت زنده و نمایش آیکن با عنوان Live ، دنبال کنندگان قادر به ثبت کامنت خواهند بودساخت ویدیوی زنده در استوری اینستاگرام (پخش ویدیوی زنده)
  • با انتخاب ۳ نقطه موجود در تصویر میتوانید بخش کامنت ها را غیر فعال کنید .
  • همچنین میتوانید تعداد تماشا کنندگان را مشاهده کنید .
  • برای پایان دادن به ویدیوی زنده نیز کافیست گزینه ی End انتخاب کنید.ساخت ویدیوی زنده در استوری اینستاگرام (پخش ویدیوی زنده)

تماشای ویدیو زنده ی کاربران

علاوه بر تماشای ویدیوی زنده ی افرادی که دنبال میکنید میتوانید در بخش جستجو ویدیوی زنده دیگر کاربران را نیز مشاهده کنید .

برای اینکار آیکن Top Live را انتخاب کنید و لیستی از ویدیو های زنده را مشاهده خواهید کرد.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *