بهمن, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

بازی در تلگرام;قابلیت انجام بازی به تلگرام ۳٫۱۳ اضافه شد

تلگرام دقایقی پیش در بلاگ رسمی خود عنوان داشت که در نسخه ۳٫۱۳ برنامه تلگرام، پشتیبانی از پلتفرم گیمینگ و به موجب آن امکان انجام بازی‌های ساده و در عین حال جذاب ارائه می‌شود.در این مقاله ( بازی در تلگرام;قابلیت انجام بازی به تلگرام ۳٫۱۳ اضافه شد ) با سوییت تلگرام همراه باشید.

تلگرام قصد دارد که امکان انجام بازی‌های خاصی را به اپلیکیشن پیام رسان خود اضافه کند. بدین منظور تلگرام در نسخه ۳٫۱۳ این برنامه قابلیت پشتیبانی از پلتفرم گیمینگ مبتنی بر ربات‌ را فراهم می‌کند ( بازی در تلگرام;قابلیت انجام بازی به تلگرام ۳٫۱۳ اضافه شد ). تلگرام مدعی شده که در آینده نزدیک سیر عظیمی از بازی‌های جذاب به اپلیکیشن پیام رسان تلگرام اضافه شده و توسط کاربران قابل استفاده می‌شود. هم اکنون چیزی در حدود ۳۰ بازی توسط بات @gamee برای تلگرام ۳٫۱۳ ارائه شده و قابل استفاده است.

نحوه اجرای بازی

اجرای هر بازی با برقراری ارتباط با هر ربات در هر گفتگویی امکانپذیر است. به عنوان مثال می‌توانید مادامی که با دوست خود چت می‌کنید، عبارت @gamee را تایپ کرده و لیست بازی‌های پشتیبانی شده توسط این ربات را مشاهده کنید. با انتخاب هر بازی می‌توانید آن را انجام دهید.

بازی در تلگرام;قابلیت انجام بازی به تلگرام 3.13 اضافه شد

در نسخه ۳٫۱۳ برنامه تلگرام قابلیت ثبت رکورد بازی هم ارائه می‌شود. عملکرد این قابلیت بدین صورت است که در هر پنجره گفتگو یا چت یک امتیاز رکورد برای هر بازی انجام شده ثبت و نمایش داده می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با استفاده از این بخش بازخورد تلاش‌های خود و دوستانتان را در حین انجام بازی‌های مورد نظر مشاهده کنید. به محض ثبت یک رکورد جدید از سوی هر کاربر، نوتیفیکیشن برای سایر اعضای گفتگو ارسال شده و آن‌ها را از رکوردشکنی مورد نظر آگاه می‌کند.

تلگرام اشاره کرده که ساخت بازی برای اپلیکیشن تلگرام به راحتی قابل انجام است. تلگرام یک بازی اختصاصی با عنوان MathBattle را مورد خطاب قرار داده و مدعی شده که این بازی در مدت زمان ۳ ساعت به طور کامل توسعه داده شده است. در تلگرام ۳٫۱۳ با تایپ عبارت @gamebot و سپس انتخاب بازی MathBattle قادر به انجام آن خواهید بود. همچنین تلگرام به بازی Corsairs هم به عنوان نمونه بارز دیگری اشاره داشته و مدعی شده که زمان طراحی آن تنها ۵ ساعت بوده است.

امکان توسعه سبک‌های مختلف بازی برای اپلیکیشن پیام رسان تلگرام وجود خواهد داشت. بازی‌های مورد نظر می‌توانند به سبک پازلی، سه بعدی، تیراندازی، اکشن، فکری و… باشند. تکنولوژی که تلگرام به منظور اجرای این قابلیت از آن استفاده کرده HTML5 است. دستگاه‌های اندرویدی که از اندروید ۴٫۴ یا بالاتر بهره‌مند باشند و همچنین آیفون‌های جدیدتر از آیفون ۴ اپل قادر به اجرای بازی‌های نامبرده شده در تلگرام ۳٫۱۳ خواهند بود.

بازی در تلگرام;قابلیت انجام بازی به تلگرام 3.13 اضافه شد

بازی در تلگرام;قابلیت انجام بازی به تلگرام 3.13 اضافه شد

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *