خرید ممبر فیک تلگرام

 

نکات مهم قبل از خرید :

  • امکان ریزش بعد از ۱ الی ۶ ماه (تلگرام هر چند ماه یکبار اکانت های غیرفعال را حذف میکند)
  • هدیه = ۴۰ تا ۸۰ درصد بازدید از ۵۰ پست آخر
  • زمان انجام سفارش ۱ الی ۲۴ ساعت
  • تعداد ممبر بیشتر = زمان بیشتر

خرید ممبر فیک تلگرامدر صورتی که پلن مورد نظر شما در سایت موجود نبود یا نیاز به مشاوره داشتید کارشناسان ما ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما از طریق تلگرام یا تماس تلفنی میباشند :

۰۹۰۲۷۰۱۸۶۰۶

sweet_telegram@

 

خرید ممبر فیک

یکی از راه های افزایش ممبر کانال تلگرام خرید ممبر میباشد که ممبر فیک کانال تلگرام یکی از ارزان ترین راه های افزایش ممبر کانال میباشد.

از مزایا و معایب ممبر فیک کانال تلگرام میتوان به موارد زیر اشاره کرده :

۱-افزایش ممبر کانال به میزان زیاد به قیمت بسیار مناسب

۲-پیشرفت و افزایش ممبر های کانال به صورت خیلی سریع و قابل توجه

۳-از معایب افزایش ممبر فیک کانال میتوان به این مورد اشاره کرد که این روش فقط تعداد اعضای کانال را افزایش داده و برای پست ها اصلا بازدیدی ندارد

۴- امکان حذف شدن ممبر های کانال های تلگرام بعد از مدتی وجود دارد چرا که تلگرام اکانت هایی که بعد از زمانی خاصی انلاین نشده و از تلگرام خود استفاده نمیکنند را از سرور تلگرام حذف کرده و در نتیجه از کانال شما هم حذف خواهند شد .

آیا خرید ممبر فیک تلگرام مفید است یا خیر ؟ ممبر فیک کانال تلگرام به تعداد کم به تمامی کانال ها که به تازگی شروع به کار کرده اند و یا از تعداد کمی از کاربر برخوردار هستند توصیه میشود که ممبر فیک کانال خریداری کنند چرا که همه کاربر هایی که از کانال ها بازدید میکنند اگر به مطالب داخل کانال علاقه نشان بدهند و بخواهند که عضو کانال شما بشوند به تعداد اعضای کانال شما تجه کرده و اگه کانال شما یک تعداد حداقلی ممبر داشته باشند کاربر بیشتر ترغیب میشود که در کانال شما عضو بشوند .

 

  • مانند : https://t.me/joinchat/AAAAAEBACGyCHd۸Yjh۸jgA یا @test