فروردین, ۱۳۹۷ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

ربات تلگرامی YouTube Downloader – رباتی برای دانلود از یوتیوب

آیا می‌دانستید که با استفاده یک ربات تلگرام اختصاصی به نام YouTube Downloader می‌توانید به طور مستقیم ویدیو های یوتیوب را از طریق تلگرام دانلود کنید؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی و آموزش کار با ربات YouTube Downloader به عنوان یک ربات تلگرام برای دانلود از یوتیوب بپردازیم. با ما همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ربات YouTube Downloader

تلگرام به واقع یک اپلیکیشن فوق‌العاده قدرتمند است. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله آموزش ذخیره یا دانلود پست های اینستاگرام از طریق تلگرام به آموزش نحوه ذخیره سازی پست های اینستاگرام از طریق تلگرام پرداخته بودیم. اما آیا می‌دانستید که با استفاده یک ربات تلگرام اختصاصی به نام YouTube Downloader می‌توانید به طور مستقیم ویدیو های یوتیوب را هم از طریق تلگرام دانلود کنید؟

ربات YouTube Downloader به عنوان یک ربات تلگرام برای دانلود از یوتیوب قابلیت های بسیار عالی را ارائه می‌کند. برای مثال این ربات از زبان فارسی پشتیبانی به عمل می‌آورد و امکان دانلود ویدیو های یوتیوب در قالب فایل صوتی را هم ارائه می‌کند. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی و آموزش کار با ربات YouTube Downloader بپردازیم.

معرفی ربات YouTube Downloader ؛ ربات تلگرام برای دانلود از یوتیوب

کار با ربات YouTube Downloader (ربات تلگرام برای دانلود از یوتیوب ) به دلیل اینکه از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند بسیار ساده است. بدین منظور مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

گام اول

  • ابتدا با کلیک بر روی این قسمت دستور فعال سازی ربات YouTube Downloader را در اکانت تلگرام خود صادر کنید. همچنین می‌توانید با تایپ عبارت utubebot@ در بخش جستجوی اپلیکیشن تلگرام هم ربات مورد نظر را بیابید.
  • بعد از اینکه پنجره فعال سازی ربات در تلگرام‌تان نمایان شد، گزینه Start را لمس کنید تا فعال سازی ربات YouTube Downloader (ربات تلگرام برای دانلود از یوتیوب ) صورت پذیرد.
  • حالا ربات از شما درخواست می‌کند تا زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید. مطمئنا در این مرحله زبان فارسی را انتخاب خواهید کرد.
  • اگر با صفحه فوق مواجه شدید، بار دیگر زبان فارسی را از لیست انتخاب کنید.

گام دوم

  • حالا باید لینک ویدیوی یوتیوب مورد نظرتان را در پنجره گفتگوی خود با ربات YouTube Downloader کپی کنید و این لینک را برای آن ارسال نمایید. همچنین با تایپ عبارت vid@ هم می‌توانید به طور مستقیم از طریق ربات مذکور نسبت به جستجوی ویدیو ها در یوتیوب اقدام کنید.ربات تلگرامی YouTube Downloader – رباتی برای دانلود از یوتیوب
  • بعد از کپی کردن لینک ویدیو یا انتخاب ویدیوی مورد نظرتان، ربات YouTube Downloader از شما درخواست می‌کند تا نوع فایل دانلودی مورد نظرتان را مشخص کنید. می‌توانید با انتخاب گزینه “فیلم” کل ویدیو را به همراه صدا دانلود کنید. همچنین با انتخاب گزینه “صوتی” هم می‌توانید فقط صدای آن ویدیو را دانلود نمایید.ربات تلگرامی YouTube Downloader – رباتی برای دانلود از یوتیوب
  • در مرحله نهایی از شما خواسته می‌شود تا مشخص کنید فایل دانلودی مورد نظر به چه صورت ارائه شود. اگر گزینه “فایل” را انتخاب کنید، ویدیوی یوتیوب به صورت یک فایل برایتان ارسال می‌شود و اگر گزینه “لینک” را انتخاب کنید، یک لینک دانلود اختصاصی برای آن ویدیو ایجاد خواهد شد و با کلیک بر روی آن قادر به دانلود ویدیو خواهید بود.ربات تلگرامی YouTube Downloader – رباتی برای دانلود از یوتیوب
  • بنابراین با ربات YouTube Downloader (ربات تلگرام برای دانلود از یوتیوب ) و نحوه استفاده از آن آشنا شدید. این ربات یکی از بهترین ربات های تلگرام برای دانلود ویدیو های یوتیوب محسوب می‌شود.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *