بهمن, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

استیکر در تلگرام;نحوه‌ی حذف استیکر‌ها از تلگرام

این اتفاق به حدی شایع است که حتما لطیفه‌هایی که در مورد آن دست به دست می‌شود را دیده‌اید. بله، منظور ارسال ناخواسته و اشتباه استیکر در گفتگو‌های تلگرامیست. اگر ترجیح می‌دهید بعضی بسته‌های استیکر را که قبلا در تلگرام خود ذخیره کرده بودید را از روی تلگرامتان پاک کنید و از شر آن‌ها خلاص شوید، ما در این آموزش (  استیکر در تلگرام;نحوه‌ی حذف استیکر‌ها از تلگرام ) گام به گام، مراحل نحوه‌ی حذف استیکر‌ها از تلگرام را به شما نشان خواهیم داد. با سوییت تلگرام همراه باشید.

نحوه‌ی حذف استیکر‌ها از تلگرام ؛ پاک کردن استیکر تلگرام

برای حذف استیکر‌های تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد اپلیکیشن تلگرام شده و از منوی سمت چپ بر روی گزینه‌ی Settings ضربه بزنید تا وارد صفحه‌ی تنظیمات شوید.
  • در صفحه‌ای تنظیمات از زیرمجموعه‌ی Messages گزینه‌ی Stickers را تپ کنید.

 استیکر در تلگرام;نحوه‌ی حذف استیکر‌ها از تلگرام

 

  • در صفحه‌ی باز شده بسته‌های استیکری را که روی تلگرام خود ذخیره کرده‌اید مشاهده می‌کنید، بسته‌ی مورد نظرتان را انتخاب کرده و بر روی کلید سه‌نقطه که در گوشه‌ی سمت راست هر آیتم قرار دارد ضربه بزنید.

دیدن این نوشته‌ ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:


  • حالا کادری محاوره ای ظاهر خواهد شد که نام پکیج مورد نظر را در عنوان خود نمایش می‌دهد، برای حذف بسته‌ی مربوطه گزینه‌ی Remove را لمس کنید.

 

 استیکر در تلگرام;نحوه‌ی حذف استیکر‌ها از تلگرام

جمع‌بندی

هرچند استیکر‌های تلگرام قابلیتی جالب و سرگرم‌کننده به نظر می‌رسند، گاهی می‌توانند باعث دردسر‌های بزرگی باشند. ما در این مطلب (  استیکر در تلگرام;نحوه‌ی حذف استیکر‌ها از تلگرام ) تلاش کردیم تا مدیریت و حذف بسته‌های استیکر را به شما آموزش دهیم، اما چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما در سوییت تلگرام تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *