فروردین, ۱۳۹۷ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

همگام سازی مخاطبین در تلگرام اندروید

امروزه کمتر کسی را در کشورمان سراغ دارید که در پیام‌رسان تلگرام عضو نباشد، تلگرامی که با شعار سرعت و امنیت جایگاه‌ کنونی خود را از رقیب سرسختش واتس‌اپ ربود و به بخش مهمی از زندگی دیجیتال ایرانیان بدل شد. ما در این آموزش قصد داریم شما را با همگام سازی مخاطبین در تلگرام اندروید آشنا کنیم که این مشکل را به راحتی رفع خواهد کرد. با سوییت تلگرام همراه باشید.

در راستای همین رویه‌ی اهمیت به امنیت و حریم خصوصی، تلگرام شماره‌ی تلفن کاربران خود را به کاربرانی که شماره‌ی همراه او را در اختیار ندارند نمایش نمی‌دهد. لاجرم اگر نام کاربر‌ی یا پیامی از کاربری به خصوص را در اختیار ندارید مجبورید شماره‌‌ی او را به عنوان مخاطب در دستگاه خود ذخیره کنید.

تا اینجا همه چیز طبق روال پیش می‌رود، اما مشکل از جایی شروع می‌شود که وارد بخش مخاطبین تلگرام می‌شوید تا با کاربر مذکور تماس بگیرید، اما به احتمال زیاد اثری از او پیدا نخواهید کرد!

به طور معمول اپلیکیشن تلگرام در انتظار اضافه شدن کاربری به لیست مخاطبین دستگاه شما نشسته است تا به محض ذخیره‌ی یک مخاطب جدید، آن را به لیست مخاطبین تلگرامی شما اضافه کند. اما در اغلب موارد این کار در زمانی که شما نیاز دارید انجام نمی‌شود.

آموزش همگام سازی مخاطبین در تلگرام اندروید

برای دسترسی به این بخش مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ابتدا وارد اپلیکیشن تلگرام شده و از منوی سمت چپ برنامه، گزینه‌ی Settings را انتخاب کنید.

همگام سازی مخاطبین در تلگرام اندروید

  • در صفحه‌‌ی تنظیمات به انتهای صفحه‌ رفته و مطابق شکل انگشتتان را به مدت چند ثانیه روی نام ورژن برنامه نگه دارید تا با نمایش یک Toast حاوی شکلک زیر شوید.

همگام سازی مخاطبین در تلگرام اندروید

  • حالا مجددا نام ورژن برنامه را لمس کرده و نگه دارید تا منوی Debug ظاهر شود. در این منو به دو گزینه‌ی Import Contacts برای وارد کردن مخاطبین دستگاه به تلگرام و گزینه‌ی Reload Contacts برای بارگذاری مجدد مخاطبین دسترسی دارید که می‌توانید بسته به نیاز خود از هریک از این گزینه‌ها استفاده کنید.

همگام سازی مخاطبین در تلگرام اندروید

جمع‌بندی

ما در این آموزش سعی کردیم تا شما را با همگام سازی مخاطبین در تلگرام اندروید آشنا کنیم که عمده‌ترین شکایت کاربران از کار با تلگرام را رفع ‌می‌کند. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما در ما تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *