بهمن, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

نگاهی به تغییرات جدید تلگرام در iOS و پشتیبانی از ۳D Touch

تلگرام در آپدیت جدید خود قابلیت‌های متعددی را به این برنامه در سیستم عامل iOS اضافه کرده است. از جمله پشتیبانی از ۳D Touch. برای آشنایی و معرفی این قابلیت‌های جدید (نگاهی به تغییرات جدید تلگرام در iOS و پشتیبانی از ۳D Touch) با سوییت تلگرام همراه باشید.

دوربین فوری

هنگام عکسبرداری، حتی کسری از ثانیه می‌­تواند تفاوتی بین شکار یک لحظه عالی یا از دست دادن آن را ایجاد کند. از امروز، کاربران تلگرام در سیستم عامل iOS می ­توانند با آیفون خود بدون هیچ معطلی عکس و فیلم بگیرند. برای دسترسی سریع به دوربین، کافیست در مکالمات تلگرام کلید ضمیمه را لمس و انگشت خود را روی آن نگه دارید تا مستقیماً به دوربین بروید.

به طور پیش‌­فرض این دوربین روی حالت سلفی قرار دارد و فلش دوربین نیز فعال است که می­‌توانید آن را تغییر دهید و دوربین برای دفعات بعدی تنظیمات دلخواه شما را به یاد خواهد داشت. همچنین فیلم­ برداری با این رابط کاربری جدید دوربین، آسان‌تر است و برای شروع فیلم ­برداری کافیست انگشت خود را روی کلید بزرگ نگه دارید تا شروع به فیلم ­برداری کنید. به درخواست کاربران نیز از این پس ویدیوهایی که در برنامه ضبط می­‌کنید با کیفیت Full HD در آیفون شما ذخیره خواهند شد.نگاهی به تغییرات جدید تلگرام در iOS و پشتیبانی از 3D Touch

لمس سه بعدی در تلگرام

از امروز کاربران آیفون می‌­توانند از لمس سه­ بعدی (۳D Touch) برای مشاهده تصاویر و ویدیوها در همه بخش­‌های تلگرام، از جمله منوهای ضمیمه، تاریخچه پیام­‌ها، و بخش Shared Media استفاده کنند. لمس سه بعدی از این پس برای مشاهده تصاویر پروفایل نیز کار خواهد کرد و برای مشاهده تصویر پروفایل مخاطب خود، دیگر نیازی به رفتن به اطلاعات چت و لمس تصویر مخاطب نیست.

همچنین یکی دیگر از تغییرات، افزوده شدن Uber و Citymapper به عنوان گزینه‌های باز کردن یک آدرس است.

نگاهی به تغییرات جدید تلگرام در iOS و پشتیبانی از 3D Touch

همچنین مشکل باز کردن فایل‌ها رفع شده است و شما دوباره می‌­توانید هر فایلی را که دریافت کردید را در دیگر برنامه­‌ها باز کنید که با توجه به امکان ارسال و دریافت هر نوع فایلی در تلگرام، بسیار کاربردی است.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *