دی, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

آموزش نوشتن بیو در تلگرام

نوشتن بیو یا بیوگرافی (Biography) هم اکنون برای کاربران تلگرام امکانپذیر شده است. یعنی شما می‌توانید در پروفایل خود یک بیو (Bio) تایپ کنید و سایر کاربران تلگرام با مراجعه به پروفایل‌تان قادر به مشاهده آن باشند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نوشتن بیو در تلگرام (Telegram Bio) بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با نوشتن بیو در تلگرام (Telegram Bio)

نوشتن بیو (Bio) یا توضیحات پیش از برای گروه و کانال های تلگرام ارائه شده بود که آموزش نحوه انجام آن در مقاله آموزش نوشتن توضیحات و اضافه کردن لینک برای کانال تلگرام ارائه شده است، اما تلگرام امکان نوشتن بیو (Bio) شخصی برای کاربران معمولی اپلیکیشن خود را ارائه نمی‌کرد.

حال و با آپدیت جدید تلگرام ۴٫۲ این امکان فراهم شده تا یوزرها یا کاربران تلگرام بتوانند در پروفایل شخصی خود یک بیو (Bio) کوتاه برای معرفی خودشان تایپ کنند.

در ادامه این مقاله قصد داریم نحوه نوشتن بیو در تلگرام (Telegram Bio) بپردازیم.

آموزش نوشتن بیو در تلگرام (Telegram Bio)

نوشتن Bio یا بیو در تلگرام بسیار ساده است. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

آموزش نوشتن بیو در تلگرام

  • وارد برنامه تلگرام شوید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • مشاهده خواهید کرد که در بخش info یک گزینه جدید تحت عنوان Bio ارائه شده است. برای نوشتن بیو باید این گزینه را لمس کنید.
  • حالا متن مورد نظرتان را به عنوان بیو تایپ کنید تا معرفی کوتاهی از شما را ارائه کند. دقت داشته باشید که این متن نهایتا می‌تواند شامل ۷۰ حرف شود.
  • بعد از تایپ متن مورد نظرتان باید آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید.

به همین سادگی پروسه نوشتن بیو در تلگرام (Telegram Bio) به پایان می‌رسد. حال هر فردی که وارد پروفایل شما شود قادر به دیدن بیو (Bio) اختصاصی شما خواهد بود.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *