اسفند, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

آموزش گذاشتن متن روی عکس در تلگرام

پیش از ارسال عکس در تلگرام می‌توانید متون مد نظرتان را بر روی خود عکس تایپ کنید یا به صورت دست نوشته و حالت نقاشی بر روی آن اضافه نمایید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش گذاشتن متن روی عکس در تلگرام بپردازیم. با سوییت تلگرام همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با گذاشتن متن روی عکس تلگرام

تلگرام یکی از بهترین برنامه‌هایی است که به منظور ارسال و دریافت عکس می‌توان از آن استفاده کرد. هنگامی که بدین منظور از تلگرام استفاده می‌کنید، مجموعه‌ای از امکانات مختلف در اختیارتان قرار می‌گیرند. یکی از این امکان مربوط به قابلیت گذاشتن متن روی عکس تلگرام می‌شود. به موجب وجود این قابلیت شما می‌توانید متون مد نظرتان را بر روی خود عکس تایپ کنید یا به صورت دست نوشته و حالت نقاشی بر روی آن اضافه نمایید.

دقت داشته باشید که این مسئله با اضافه کردن توضیح یا کپشن (Caption) به عکس تفاوت دارد. بنابراین در این مقاله به آموزش گذاشتن متن روی عکس در تلگرام می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.

نحوه گذاشتن متن روی عکس تلگرام

به منظور نوشتن متن بر روی عکس در تلگرام پیش از ارسال آن باید مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد پنجره گفتگوی مد نظرتان شوید.
 • در سمت راست فیلد تایپ متن یک آیکون با نما “گیره” دیده می‌شود. این آیکون را لمس کنید.
 • در این شرایط در بخش فوقانی منوی جدید پدیدار شده، لیستی از عکس‌های مختلف موجود در حافظه گوشی را مشاهده خواهید کرد.کافیست که در بین گزینه‌هایی که در منوی زیرین صفحه نمایان شده‌اند، گزینه Gallery را انتخاب کنید.
 • عکس مد نظرتان را مشخص کنید.
 • از بخش زیرین صفحه آیکون با نماد “قلم نقاشی” را انتخاب کنید.
 • از همان منوی زیرین، آیکون “مربع حاوی حرف T” را انتخاب کنید.

آموزش گذاشتن متن روی عکس در تلگرام

 • متن مد نظرتان را تایپ کنید.
 • آیکون تیک را از گوشه سمت راست و بالای صفحه لمس کنید.
 • می‌توانید با چرخاندن انگشت خود، متن تایپ شده را بچرخانید.از نوار کناری صفحه هم می‌توانید به منظور تغییر رنگ متن استفاده کنید. در زیر این نوار هم گزینه‌ای وجود دارد که امکان حذف خطوط اطراف متن را فراهم می‌کند.
 • اما با انتخاب آیکون “قلم نقاشی” از منوی زیرین صفحه می‌توانید وارد حالت دست نوشته شوید. در این شرایط اگر انگشت خود را بر روی صفحه حرکت دهید، حالت نقاشی یا قلم پیاده‌سازی می‌شود.
 • پس از اعمال تغییرات مد نظرتان و تکمیل پروسه گذاشتن متن روی عکس تلگرام باید گزینه DONE را انتخاب کنید.
 • گزینه SEND را لمس کنید تا عکس مد نظر ارسال شود.

بنابراین به این صورت می‌توانید نسبت به گذاشتن متن روی عکس تلگرام اقدام کنید و عکس‌های هنری را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش گذاشتن متن روی عکس در تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *