بهمن, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام

شاید شما نیز یکی از کاربران تلگرام باشید که دوست دارید از امکانات بیشتر این مسنجر قدرتمند استفاده کنید. بدون شک قابلیت (Last Seen) یا همان تاریخ و زمان آخرین وضعیت آنلاین بودن، یکی از کاربردی ترین قسمت برنامه‌های ارتباطی می‌باشد. تلگرام این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید آخرین زمان بازدید خود از این برنامه را برای کاربران دیگر مخفی کنید. آخرین زمان بازدید کاربران تلگرام با اصطلاح لست سین (Last Seen) بیان می‌شود. در این مقاله (ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام) قصد داریم که به آموزش نحوه تغییر آخرین بازدید به حالت لست سین ریسنتلی در تلگرام (Last Seen Recently) بپردازیم. با سوییت تلگرام همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با آخرین زمان بازدید یا تغییر لست سین در تلگرام

یکی از ویژگی‌های تلگرام این است که آخرین زمان بازدید کاربران را نمایش می‌دهد. برای مثال در شرایط پیش فرض هنگامی که شما وارد پنجره مکالمه خود با دوستتان می‌شوید در بخش فوقانی صفحه و زیر عکس پروفایل وی عبارت Last Seen یا آخرین بازدید را مشاهده خواهید کرد و در زیر آن زمان آخرید بازدید وی نمایش داده می‌شود. به همین ترتیب در حالت پیش فرض سایر کاربران هم قادر به مشاهده آخرین زمان بازدید یا لیست سین شما خواهند بود.(ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام) اما تلگرام این امکان را فراهم کرده تا کاربران در صورت تمایل نسبت به مخفی کردن آخرین زمان بازدید خود از تلگرام اقدام کنند.

با پنهان کردن آخرین زمان بازدید در تلگرام، سایر کاربران این شبکه اجتماعی به جای دیدن آخرین زمان بازدید شما عبارت Last Seen Recently یا همان لست سین ریسنتلی را زیر عکس پروفایلتان مشاهده خواهند کرد. بنابراین آن‌ها نمی‌توانند از آخرین بازدید شما از تلگرام مطلع شوند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه تغییر آخرین بازدید به حالت لست سین ریسنتلی در تلگرام پردازیم (ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام). چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.


آیا سوالی دارید ؟ ، نیاز به پشتیبانی دارید ؟ با ما تماس بگیرید .

۰۹۰۲۷۰۱۸۶۰۶


آموزش مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام ؛ فعال کردن حالت لست سین ریسنتلی در تلگرام (Last Seen Recently)

از منو گزینه settings را انتخاب کنید:

ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام

سپس گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید:

ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام

در این مرحله گزینه Last Seen را انتخاب کنید:

ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام

برای این که فقط مخاطبین تلگرام شما زمان آنلاین بودن شما را مشاهده کنند گزینه My Contacts را انتخاب کنید. در صورتی که دوست ندارین کسی آخرین بازدید شما را مشاهده کند گزینه Nobody را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید فقط برای یک یا چند کاربر آخرین بازدید خود را نمایش دهید، برای این کار از قسمت Add exceptions گزینه Add users را انتخاب کنید و فرد یا افرادی که دوست ندارین آخرین بازدید برای آن ها مخفی شود را اضافه کنید.

بنابراین به همین سادگی شما می‌توانید در برنامه تلگرام نسبت به تغییر نحوه نمایش آخرین زمان بازدید خود برای سایر کاربران وارد عمل شوید. دقت داشته باشید که اگر حالت لست سین ریسنتلی در تلگرام فعال شود، علاوه بر اینکه سایر کاربران قادر به مشاهده آخرین زمان بازدید شما نیستند، شما هم قادر به مشاهده آخرین زمان بازدید آن‌ها نخواهید بود.

ترفند تلگرام;مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن شما در تلگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر آخرین بازدید به حالت لست سین ریسنتلی در تلگرام (Last Seen Recently) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان sweettelegram تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *