اسفند, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

آموزش ارسال آهنگ در تلگرام

شما به راحتی می‌توانید با استفاده از تلگرام فایل های صوتی نظیر موزیک یا آهنگ را رد و بدل کنید. انجام این عمل بسیار ساده است. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش ارسال آهنگ در تلگرام بپردازیم. بنابراین با سوییت تلگرام همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال موزیک در تلگرام

ارسال و دریافت هر نوع از طریق تلگرام امکانپذیر است، بنابراین جای تعجبی ندارد که بتوان از طریق این مسنجر به رد و بدل فایل موزیک یا اصطلاحا آهنگ پرداخت. اگر بنا به هر دلیل به منظور ارسال آهنگ در تلگرام سوالی دارید یا با مشکلی مواجه شده‌اید، این مقاله را از دست ندهید. چرا که در این مقاله به آموزش نحوه ارسال آهنگ در تلگرام می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با سوییت تلگرام همراه باشید.

نحوه ارسال آهنگ در تلگرام

برای ارسال آهنگ در تلگرام دو شرایط ممکن است اتفاق بیفتد! اگر قصد دارید که یک موزیک یا آهنگ دریافتی را برای فرد دیگری در تلگرام ارسال کنید، کافیست که از قابلیت فوروارد پیام در تلگرام استفاده نمایید. اما اگر هدف شما انتخاب یک آهنگ از حافظه گوشی و ارسال آن از طریق تلگرام برای مخاطب، گروه یا در کانال خاصی باشد، باید به شرح زیر عمل کنید:

  • به پنجره گفتگوی مورد نظرتان بروید. این پنجره گفتگو می‌تواند یک چت انفرادی، گروهی یا کانالی که در آن ادمین هستید باشد.
  • آیکون با نماد “گیره” را از بخش سمت راست فیلد تایپ متن انتخاب کنید.
  • گزینه Music را انتخاب نمایید. در این شرایط آرشیوی از کل فایل‌های موزیک یا همان آهنگ های موجود در حافظه دستگاهتان نمایان می‌شود.

آموزش ارسال آهنگ در تلگرام

  • فایل یا فایل های مد نظرتان را انتخاب کنید.
  • گزینه SEND را لمس کنید تا دستور ارسال آن‌ها صادر شود.

آموزش ارسال آهنگ در تلگرام

اما اگر بنا به هر دلیل موزیک یا آهنگ مد نظرتان را در این لیست پیدا نکردید، از روش زیر به منظور ارسال آهنگ در تلگرام استفاده کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • به پنجره گفتگوی مورد نظرتان بروید. این پنجره گفتگو می‌تواند یک چت انفرادی، گروهی یا کانالی که در آن ادمین هستید باشد.
  • آیکون با نماد “گیره” را از بخش سمت راست فیلد تایپ متن انتخاب کنید.
  • گزینه File را انتخاب کنید.
  • با انتخاب گزینه Internal Storage یا SD Card که به ترتیب برای حافظه داخلی و حافظه SD هستند، مسیر فایل مد نظر را طی کرده و آن را انتخاب کنید.

بنابراین با استفاده از این دو روش قادر به ارسال موزیک در تلگرام خواهید بود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش ارسال آهنگ در تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *