بهمن, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام

آموزش حذف کانال تلگرام توسط ادمین

اگر بنا به هر دلیل تمایل دارید که کانال تلگرام خود را حذف کنید، این مقاله راهنمایی لازم را در اختیارتان قرار می‌دهد. حذف کانال تلگرام به هیچ وجه پروسه پیچیده‌ای ندارد. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش حذف کانال تلگرام توسط ادمین (Delete Channel) بپردازیم. با سوییت تلگرام همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با حذف کانال تلگرام توسط ادمین (Delete Channel)

شاید بنا به هر دلیل تمایل داشته باشید که کانال تلگرام خود را حذف کنید. این امر فقط در شرایطی امکانپذیر است که شما سازنده کانال (Creator) یا اصطلاحا ادمین اصلی آن باشید. بنابراین سایر افرادی که شما آن‌ها را به عنوان ادمین کانال انتخاب کرده‌اید قادر به حذف کانال تلگرام نخواهند بود. به منظور حذف یک کانال تلگرام که توسط خودتان ساخته شده است، می‌توانید از دو روش مختلف استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم که هر دو روش موجود به منظور آموزش حذف کانال تلگرام توسط ادمین (Delete Channel) را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با سوییت تلگرام همراه باشید.


حتما بخوانید:

ریزش اعضا کانال های تلگرام، دلایل و جلوگیری از آن


نحوه حذف کانال تلگرام توسط ادمین (Delete Channel)

همانطور که اشاره داشتیم، شما به عنوان ادمین اصلی یا سازنده کانال تلگرام به دو روش قادر به حذف آن هستید. روش اول به شرح زیر است:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • در لیست پنجره‌های گفتگو، پنجره مربوط به کانال خود را بیابید و انگشت خود را بر روی آن قرار داده و کمی نگه دارید تا یک ویبره کوچک را احساس کنید.
 • از منوی کشویی نمایان شده در زیر صفحه، گزینه Delete channel را انتخاب کنید.
 • در پنجره پاپ آپ ارائه شده هم گزینه OK را لمس نمایید.

روش فوق اولین روشی است که به عنوان سازنده یا ادمین اصلی کانال می‌توانید از آن به منظور حذف کانال تلگرام استفاده کنید. اما روش دوم به شرح زیر است:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • وارد کانال مد نظر خود شوید.
 • نام کانال از بخش فوقانی صفحه لمس کنید تا به صفحه اطلاعات آن هدایت شوید.
 • آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.

آموزش حذف کانال تلگرام توسط ادمین

 • گزینه Edit را انتخاب کنید.
 • گزینه Delete Channel را انتخاب نمایید.

آموزش حذف کانال تلگرام توسط ادمین

 • در پنجره پاپ آپ نمایش داده شده هم گزینه OK را لمس کنید.

با طی کردن مراحل فوق هم قادر حذف کانال تلگرام خود خواهید بود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش حذف کانال تلگرام توسط ادمین اصلی یا سازنده آن پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *