اسفند, ۱۳۹۶ بدون نظر تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید ممبر کانال تلگرام, خرید ممبر واقعی تلگرام, شبکه های اجتماعی

پیام صوتی تلگرام;آموزش ارسال ویس در تلگرام (Voice)

در تلگرام امکان ارسال ویس (Voice) یا پیام صوتی هم وجود دارد. این ویژگی با قابلیت مکالمه صوتی مستقیم تفاوت عمده‌ای دارد و می‌توان آن را نوع دیگری از مکالمه صوتی محسوب کرد. در این مقاله قصد داریم تا به پیام صوتی تلگرام;آموزش ارسال ویس در تلگرام (Voice) بپردازیم. با سوییت تلگرام باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال ویس در تلگرام (Voice)

اگر چه تماس صوتی تلگرام هم اکنون در ایران غیر قابل استفاده است، اما در هر حال قابلیت برقراری تماس صوتی مستقیم یکی از ویژگی‌های اصلی تلگرام محسوب می‌شود. علاوه بر این مکالمه صوتی، تلگرام از ارسال و دریافت ویس (Voice) هم پشتیبانی می‌کند. ارسال ویس با مکالمه صوتی مستقیم تفاوت دارد اما در هر حال می‌توان آن را هم از روش های برقراری یک مکالمه صوتی دانست.

در این مقاله قصد داریم تا به پیام صوتی تلگرام;آموزش ارسال ویس در تلگرام (Voice) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.

نحوه ارسال ویس  یا پیام صوتی در تلگرام (Voice)

به منظور ارسال ویس در تلگرام کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • به پنجره گفتگوی مورد نظرتان بروید. این پنجره گفتگو می‌تواند یک چت انفرادی، گروه یا کانال که در آن ادمین هستید باشد.
  • در گوشه سمت راست فیلد تایپ یک آیکون “میکروفون” وجود دارد. انگشت خود را بر روی آن قرار داده و نگه دارید. با انجام این کار پروسه ضبط صدای شما آغاز می‌شود.

پیام صوتی تلگرام;آموزش ارسال ویس در تلگرام (Voice)

  • صحبت مد نظرتان را بیان کنید.
  • پس از اتمام صحبت خود کافیست که انگشت خود را از روی آیکون میکروفون بردارید تا پیام صوتی مد نظر ارسال شود.

بنابراین به همین سادگی از طریق تلگرام می‌توانید برای دوستان خود پیام صوتی یا اصطلاحا ویس (Voice) ارسال کنید. اگر آن‌ها هم به همین صورت پاسخ پیام صوتی شما را بدهند، نهایتا یک مکالمه صوتی غیر مستقیم را تجربه کرده‌اید.

لغو ارسال پیام صوتی یا ویس در حین ضبط

اما اگر در حین ضبط صدا یا پیام صوتی از ارسال آن منصرف شدید چه می‌شود؟ آیا روشی وجود دارد که ارسال پیام صوتی را در این مرحله کنسل یا لغو کند؟ خوشبختانه این امکان وجود دارد. برای انجام این کار کافیست تا انگشت خود را که بر روی آیکون میکروفون قرار دارد را به سمت چپ بکشید. به همین سادگی ارسال آن پیام صوتی لغو می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به پیام صوتی تلگرام;آموزش ارسال ویس در تلگرام (Voice) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان سوییت تلگرام تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

موفق باشید.

Tags

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *